close
България

Полицейска операция по пътна безопасност в Котел

kat

Полицейски екипи на РУ-Котел са установили водач на МПС с фалшива шофьорска книжка по време на операция по пътна безопасност. На 5 март в град Котел е извършена проверка на 34-годишен водач на лек автомобил „Ауди А6“, който е представил неистински  СУМПС и контролен талон, издадени на негово име/чужд образец/. По случая е образувано досъдебно производство.

26-годишен мъж е хванат да управлява лек автомобил „Фолксваген Голф“ с концентрация на алкохол 1,21 промила. Проверката е извършена на 5 март в град Котел. По случая е започнато бързо производство.

На 6 март в село Пъдарево е спрян за проверка лек автомобил „БМВ“ без регистрационни табели, управляван от водач на 53 години. Автомобилът не е регистриран по надлежния ред. По случая е започнато бързо производство.