close
България

Част от Сливен без вода заради авария

voda2

„Водоснабдяване и Канализация-Сливен“ ООД уведомява своите потребители, че поради извършване на авариен ремонт на 04.10.2018 г. (четвъртък) до 22.00ч. ще бъде прекъснато водоподаването на част от кв.“Българка“-южно от 10-то СОУ“Йордан Йовков“.

„Водоснабдяване и Канализация-Сливен“ ООД уведомява своите потребители, че поради извършване на авариен ремонт на 04.10.2018 г. (четвъртък) до 15.00ч. ще бъде прекъснато водоподаването на част от кв.“Българка“блок 24,27 и блок 28.

„Водоснабдяване и Канализация-Сливен“ ООД уведомява своите потребители, че поради извършване на авариен ремонт на 04. 10. 2018 г. (четвъртък) до 13. 00 ч. е прекъснато водоподаването в кв. „Речица“.

След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.

„Водоснабдяване и Канализация – Сливен „ООД се извинява на своите потребители за причиненото неудобство.