close
България

Кражби в Сливен и Нова Загора

policiq

На 21 май, в 16,50 часа, в полицейски участък „Кв. Шести“ към РУ-Нова Загора е получен сигнал за мъж в нетрезво състояние, който нарушава обществения ред. След проведените издирвателни действа той е установен и задържан- мъж на 47 години, криминално проявен. В хода на работата по случая се установява, че задържаният е съпричастен към извършена взломна кражба от частен дом в кв. „Шести“. Образувано е досъдебно производство.

Служители на РУ-Сливен работят по заявления за кражби от фирма в град Сливен и частен дом в село Сотиря. Сигналите са получени на 21 май.

За времето от 16 до 19 май от складово помещение на фирма в индустриалната зона на град Сливен е извършена кражба на готова продукция и части за машини. По случая е образувано досъдебно производство.

От частен имот в село Сотиря са откраднати мобилен телефон, сумата от 100 лева и различни по вид кабели. Нанесената щета е в процес на установяване. По случая е образувано досъдебно производство.