Жребият за сезон 2017/2018 от Първа лига беше изтеглен по-рано днес на официална церемония в новата база на националния отбор в Бояна.
Още в първия кръг един срещу друг на „Герена“ се изправят Левски и Лудогорец. ЦСКА пък ще играе срещу Славия.
Дербито Левски – ЦСКА е чак в 13-ия кръг. „Сините“ първо са символични домакини.
По програма първият кръг ще започне след малко повече от три седмици – на 14 юли, петък.
Вижте пълната програма:
I КРЪГ
Славия – ЦСКА
Ботев (Пловдив) – Пирин (Благоевград)
Септември – Дунав
Берое – Верея
Черно море – Витоша (Бистрица)
Етър – Локомотив (Пловдив)
Левски – Лудогорец
II КРЪГ
ЦСКА – Лудогорец
Локомотив (Пловдив) – Левски
Витоша (Бистрица) – Етър
Верея – Черно море
Дунав (Русе) – Берое
Пирин (Благоевград) – Септември
Славия – Ботев (Пловдив)
III КРЪГ
Ботев (Пловдив) – ЦСКА
Септември – Славия
Берое – Пирин (Благоевград)
Черно море – Дунав
Етър – Верея
Левски – Витоша (Бистрица)
Лудогорец – Локомотив (Пловдив)
IV КРЪГ
ЦСКА – Локомотив (Пловдив)
Витоша (Бистрица) – Лудогорец
Верея – Левски
Дунав – Етър
Пирин (Благоевград) – Черно море
Славия – Берое
Ботев (Пловдив) – Септември
V КРЪГ
Септември – ЦСКА
Берое – Ботев (Пловдив)
Черно море – Славия
Етър – Пирин (Благоевград)
Левски – Дунав
Лудогорец – Верея
Локомотив (Пловдив) – Витоша (Бистрица)
VI КРЪГ
ЦСКА – Витоша (Бистрица)
Верея – Локомотив (Пловдив)
Дунав – Лудогорец
Пирин (Благоевград) – Левски
Славия – Етър
Ботев (Пловдив) – Черно море
Септември – Берое
VII КРЪГ
Берое – ЦСКА
Черно море – Септември
Етър – Ботев (Пловдив)
Левски – Славия
Лудогорец – Пирин (Благоевград)
Локомотив (Пловдив) – Дунав
Витоша (Бистрица) – Верея
VIII КРЪГ
ЦСКА – Верея
Дунав – Витоша (Бистрица)
Пирин (Благоевград) – Локомотив (Пловдив)
Славия – Лудогорец
Ботев (Пловдив) – Левски
Септември – Етър
Берое – Черно море
IX КРЪГ
Черно море – ЦСКА
Етър – Берое
Левски – Септември
Лудогорец – Ботев (Пловдив)
Локомотив (Пловдив) – Славия
Витоша (Бистрица) – Пирин (Благоевград)
Верея – Дунав
X КРЪГ
ЦСКА – Дунав
Пирин (Благоевград) – Верея
Славия – Витоша (Бистрица)
Ботев (Пловдив) – Локомотив (Пловдив)
Септември – Лудогорец
Берое – Левски
Черно море – Етър
XI КРЪГ
Етър – ЦСКА
Левски – Черно море
Лудогорец – Берое
Локомотив (Пловдив) – Септември
Витоша (Бистрица) – Ботев (Пловдив)
Верея – Славия
Дунав – Пирин (Благоевград)
XII КРЪГ
ЦСКА – Пирин (Благоевград)
Славия – Дунав
Ботев (Пловдив) – Верея
Септември – Витоша (Бистрица)
Берое – Локомотив (Пловдив)
Черно море – Лудогорец
Етър – Левски
XIII КРЪГ
Левски – ЦСКА
Лудогорец – Етър
Локомотив (Пловдив) – Черно море
Витоша (Бистрица) – Берое
Верея – Септември
Дунав – Ботев (Пловдив)
Пирин (Благоевград) – Славия –
XIV КРЪГ
ЦСКА – Славия
Пирин (Благоевград) – Ботев (Пловдив)
Дунав – Септември
Верея – Берое
Витоша (Бистрица) – Черно море
Локомотив (Пловдив) – Етър
Лудогорец – Левски
XV КРЪГ
Лудогорец – ЦСКА
Левски – Локомотив (Пловдив)
Етър – Витоша (Бистрица)
Черно море – Верея
Берое – Дунав
Септември – Пирин (Благоевград)
Ботев (Пловдив) – Славия
XVI КРЪГ
ЦСКА – Ботев (Пловдив)
Славия- Септември
Пирин (Благоевград) – Берое
Дунав – Черно море
Верея – Етър
Витоша (Бистрица) – Левски
Локомотив (Пловдив) – Лудогорец
XVII КРЪГ
Локомотив (Пловдив) – ЦСКА
Лудогорец – Витоша (Бистрица)
Левски – Верея
Етър – Дунав
Черно море – Пирин (Благоевград)
Берое – Славия
Септември – Ботев (Пловдив)
XVIII КРЪГ
ЦСКА – Септември
Ботев (Пловдив) – Берое
Славия- Черно море
Пирин (Благоевград) – Етър
Дунав – Левски
Верея – Лудогорец
Витоша (Бистрица) – Локомотив (Пловдив)
XIX КРЪГ
Витоша (Бистрица) – ЦСКА
Локомотив (Пловдив) – Верея
Лудогорец – Дунав
Левски – Пирин (Благоевград)
Етър – Славия
Черно море – Ботев (Пловдив)
Берое – Септември
XX КРЪГ
ЦСКА – Берое
Септември – Черно море
Ботев (Пловдив) – Етър
Славия- Левски
Пирин (Благоевград) – Лудогорец
Дунав – Локомотив (Пловдив)
Верея – Витоша (Бистрица)
XXI КРЪГ
Верея – ЦСКА
Витоша (Бистрица) – Дунав
Локомотив (Пловдив) – Пирин (Благоевград)
Лудогорец – Славия
Левски – Ботев (Пловдив)
Етър – Септември
Черно море – Берое
XXII кръг
ЦСКА – Черно море
Берое – Етър
Септември – Левски
Ботев (Пловдив) – Лудогорец
Славия- Локомотив (Пловдив)
Пирин (Благоевград) – Витоша (Бистрица)
Дунав – Верея
XXIII КРЪГ
Дунав – ЦСКА
Верея – Пирин (Благоевград)
Витоша (Бистрица) – Славия
Локомотив (Пловдив) – Ботев (Пловдив)
Лудогорец – Септември
Левски – Берое
Етър – Черно море
XXIV КРЪГ
ЦСКА – Етър
Черно море – Левски
Берое – Лудогорец
Септември – Локомотив (Пловдив)
Ботев (Пловдив) – Витоша (Бистрица)
Славия- Верея
Пирин (Благоевград) – Дунав
XXV КРЪГ
Пирин (Благоевград) – ЦСКА
Дунав – Славия
Верея – Ботев (Пловдив)
Витоша (Бистрица) – Септември
Локомотив (Пловдив) – Берое
Лудогорец – Черно море
Левски – Етър
XXVI КРЪГ
ЦСКА – Левски
Етър – Лудогорец
Черно море – Локомотив (Пловдив)
Берое – Витоша (Бистрица)
Септември – Верея
Ботев (Пловдив) – Дунав
Славия- Пирин (Благоевград)