close
България

Хванаха жена да шофира след употреба на наркотици

test-narkotici

Полицейски служители от ОДМВР-Сливен са установили жена на 23 години да управлявала лек автомобил след употреба на наркотични вещества. Проверката е извършена на 21 юни, в 01,10 часа, в град Сливен. Жената е управлявала лек автомобил „БМВ“. Пробата за употреба на наркотици, извършена на място с техническо средство, е показала положителен резултат. Издаден е талон за медицинско изследване. По случая е образувано досъдебно производство. Контролът по пътна безопасност, осъществяван от ОДМВР -Сливен, е денонощен.