В казармата.
– Редник Иванов, какви крачки ще предприемете, ако се окажете лице в лице с противника?
– Много големи, господин старшина!
Разговор между мъж и жена:
– Бих отишъл накрая на света заради тебе.
– Ах, колко си романтичен!
– Ама ти сигурно и там ще дойдеш!
– Без теб съм за никъде!!!
– Бе ти и с мен си за там.
– Скъпи, не се ли боиш от мен, когато съм без грим?
– Ако трябва да бъда честен, аз се боя от теб и когато си с грим…
– Докторе, боли ме десния крак.
– Бабо, това е от годините.
– Ааа, не ме лъжи! И левия ми е на толкова години, пък не ме боли!
– Приятел, що си тъжен?
– Моята ме заряза заради някакъв индиец.
– Ми, те боготворят кравите.
– Иванчо, твоят почерк е такъв, че не можах да разбера нищо в есето ти. Какъв искаш да станеш като пораснеш?
– Доктор, госпожо.
Известен журналист пита известен адвокат:
– Вярно ли е, че за два въпроса взимате 500 евро?
А адвокатът отговорил:
– Да, вярно е. Какъв е вторият въпрос?
Обява във вестник: „Мъж 40 години търси с*кс“. Седя и се чудя – пропусната запетая или огромна трагедия?!?
Две блондинки си говорят в кафенето на културни теми.
– Муцка, ти гледала ли си Титаник?
– О, да! Даже няколко пъти!
– Коя сцена ти хареса най-много?
– Оная дето бяха на кораба!
Две приятелки си говорят:
– Ти събуждала ли си се толкова щастлива, че импулсивно да целунеш човека до теб?
– Да, разбира се, много често!
– Е, аз го направих, но ме изхвърлиха от автобуса.
Тръгнало малкото зайче да опознава света. Среща един катър и го пита
– Ти какво си, бе?
– Катър.
– ???
– Баща ми е кон, майка ми – магаре.
Среща куче:
– К’во си бе?
– Куче, вълча порода – баща ми е вълк, майка ми – немска овчарка.
Среща една муха:
– Ти к’во си
– Конска муха.
– …???!!! Малей – и – и – и!
Парадокс: Когато ти трябват пари-няма. А когато не ти трябват, пак няма!





